София, бул. Сливница 592
Брой преглеждания на фирмата: 7101
Фирма ЮБИМ е една от първите компании в страната, занимаваща се с транспортна дейност още от създаването си през 1991 г. Постепенно фирмата си извоюва и задържа стабилни позиции на българския и международния пазар като транспортна и туристическа компания. Разполагаме със собствена материална база - луксозни автобуси /Сетра, Мерцедес, Ман/ ... Виж повечеФирма ЮБИМ е една от първите компании в страната, занимаваща се с транспортна дейност още от създаването си през 1991 г. Постепенно фирмата си извоюва и задържа стабилни позиции на българския и международния пазар като транспортна и туристическа компания.
Разполагаме със собствена материална база – луксозни автобуси /Сетра, Мерцедес, Ман/ и микробуси, които отдаваме и под наем. Автобусите се обслужват от квалифицирани шофьори и стюардеси, които се грижат за комфорта на пътниците.
През 2008 г. в София отвори врати и мотел – ресторант ЮБИМ. С влизането си в мотел ЮБИМ Вие ще усетите духа на топлината и изяществото, събрани на едно място.
Мотелът разполага с 12 двойни стаи, 3 тройни, 3 джуниър суити за 1, 2-ма или 3-ма човека и 4 джуниър суити за 4-ма или 5-ма, модерно и стилно обзаведени. Просторният ресторант, намиращ се в мотел ЮБИМ, е с капацитет от 100 места. Тук Вие ще се поглезите с вкусна кухня и добро обслужване, а за Вашето добро настроение ще се погрижи професионалният ни оркестър. Мотелът се намира пътя от Калотина за София на 1км. от Люлин в близост до метростанция „Сливница“ и на 9 км. от центъра на София. Стаите разполагат с климатик, централно отопление, мини бар, телефон, интернет, кабелна телевизия, баня с душ, тераса. Голяма част от стаите са в луксозно изпълнение с вана, мека мебел, работно бюро и панорамна тераса.
Фирма ЮБИМ е една от първите компании в страната, занимаваща се с транспортна дейност още от създаването си през 1991 г. Постепенно фирмата си извоюва и задържа стабилни позиции на българския и международния пазар като транспортна и туристическа компания.
Разполагаме със собствена материална база – луксозни автобуси /Сетра, Мерцедес, Ман/ и микробуси, които отдаваме и под наем. Автобусите се обслужват от квалифицирани шофьори и стюардеси, които се грижат за комфорта на пътниците.
През 20